Posilňovanie tela i ducha
8 rokov skúseností
Pôsobenie: Prievidza
Posilňovanie tela i ducha
8 rokov skúseností
Pôsobenie: Prievidza
Monika Šebová

0911 704 550

sebova@efitko.sk

Šport ma sprevádzal od detstva a láska k nemu ma neopustila do dnes. Hľadala som sa v mnohých športoch, no vždy som najviac vynikala v tých silových. Vďaka tomu som už 8 rokov aktívna práve vo fitness. Absolvovala som certifikovaný kurz Tréner fitness 1. kvalifikačného stupňa, no najlepším učiteľom mi bol život sám. Ako vieme, skúsenosť je neprenosná a to osvedčené, fungujúce, čo vám odovzdám v jednotlivých tréningoch som si vyskúšala sama na sebe. Bola to dlhá cesta vzostupov a pádov, ale vďaka tomu som dnes silnejšia. Pochopila som, že Fitness = zdravý a vyvážený životný štýl. 

Pohyb znamená radosť, lásku k sebe, svojmu telu i duši. To, čo sa odohráva v našom vnútri sa zrkadlí aj navonok. Preto je pre mňa prioritou rozvíjať Vás vo všetkých aspektoch celistvosti.

Kto ma pozná vie, že rovnako tak upriamujem pozornosť na technicky správne prevedené cviky, ktoré prispôsobím individuálnym možnostiam a schopnostiam každého z Vás. Cvičenie prepojené so správnym dychom je základným pilierom pre zdravé telo. Uvedomenie si svojej osobnej dokonalosti, stanovenie zámeru, že dosiahnete všetko, čo budete chcieť je tým chýbajúcim kúskom Vášho  úspechu. Môžme na Vašej ceste k cieľu kráčať spoločne.

XU55O5V25W

Teším sa na vás a nezabudnite: “ Slnko v srdci a úsmev na perách.”

Vaša Monika ❤️           

LICENCIE:

Certifikovaný kurz: Tréner fitness 1. kvalifikačného stupňa

SEMINÁRE/WORKSHOPY:

Webinár- Cesta k sebe – sebaliečenie vďaka joge

Webinár- 7 energií života – technika aktivácie čakier hlasom