Yoga
6 rokov skúseností
Pôsobenie: Freelancer
Yoga
6 rokov skúseností
Pôsobenie: Freelancer
Mgr. Janette Chalupeková

0911 157 379

chalupekova@efitko.sk

Medzinárodný certifikát Yoga teacher (a 200- Hour Yoga Teacher Training ) so získala v Prahe v YOGA POWER YOGA AKADEMIE kde si chodím neustále dopĺňať moje jógové vzdelanie.
S jogou som sa stretla prvý krát na mojich súkromných hodinách na posilnenie stredu tela ku športu ktorému som sa v tom čase venovala. Keď som po čase zistila že joga ovplyvňuje aj moje myslenie a vzťah k sebe samej rozhodla som sa tieto pocity zdieľať aj s ostatnými. Joga nie je pre mňa len cvičenie, je to životný štýl.
Sama sa tiež špecializujem na súkromné hodiny jogy ale aj zvukoterapie podľa požiadaviek klientov ( jednotlivci alebo skupiny ), či už sú to problémy s chrbticou ,zlým držaním tela , formovanie postavy, psychická pohoda…
Na svojich hodinách sa zameriavam aj na pránajámu- vedomé riadenie dychu, ktoré ovplyvňuje energiu celého nášho tela. CHQ21QR4L5
Ďalšou mojou vášňou je zvukoterapia spievajúcimi miskami. Je to alternatívna liečebná metóda, ktorú používali od staroveku najmä mnísi v Himalájach na uzdravenie. Spievajúce misky vytvárajú škálu zvukov, ktoré prenikajú do najhlbších sfér tela a mysle a spúšťajú liečebné procesy- bunky ktoré sú v disharmónii harmonizujú.
– je to meditácia aj pre tých ktorý nevedia meditovať
– výrazne redukuje stres
– dostavujú sa pocity uvoľnenia a šťastia
– lieči fyzické a emocionálne telo
– odstraňuje bloky
– posilňuje imunitu
– zlepšuje spánok
– uvoľňuje svalstvo
U detí zlepšuje proces učenia, rozvíja kreativitu a fantáziu, eliminuje strachy, poruchy pozornosti, zlepšuje sústredenie, skvalitňuje spánok.
Organizujem aj jogové pobyty spojené so zvukoterapiou .
Momentálne v PD pôsobím v baletnom štúdiu tanečnej školy La pointe.